Староакадемічний корпус

Покладено початок формування фонду реставрації Староакадемічного (Мазепиного) корпусу

19 січня Києво-Могилянська академія провела перший благодійний вечір проекту РЕСТАВРАЦІЯ, спрямованого на порятунок 11 історичних і архітектурних пам'яток України, розташованих на території НаУКМА. 

Свій внесок на етапі підготовки та проведення заходу вже зробили 79 благодійників! У ході підготовки та проведення першого благодійного вечора зібрано 552 тис. 660 грн. Всі учасники, які оплатили квитки на благодійний вечір, придбали твори мистецтва на аукціоні, поклали власні цеглинки у реалізацію цього масштабного проекту. Перші внески зробили компанії: Драгон Капітал, Райффайзен Банк Аваль, БДО в Україні, Києво-Могилянська фундація Америки. Також зробили внески Українське видавництво в Чікаго та приватні особи з України та США.

Гості вечора мали можливість поспілкуватись з гідами, які проводили екскурсію Староакадемічним корпусом, переглянути відеофільм РЕСТАВРАЦІЯ режисера Олександра Дірдовського, взяти участь у лотереї від 16 посольств іноземних держав в Україні та представництва Євросоюзу. Перший благодійний вечір проекту відвідали чільні представники Адміністрації президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, дипкорпусу, акредитованого в Україні, бізнесмени, митці. Важливо, що проект отримав міжнародну підтримку, вкотре підтвердивши високий авторитет Могилянки у світі. До Наглядової ради проекту увійшли Надзвичайні та Повноважні Посли Канади та Франції в Україні. Їхні вельможності, а також Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії Вольф Дітріх Хайм, представники ще 4 країн та Євросоюзу були серед гостей заходу. 16 посольств іноземних держав в Україні та представництво Євросоюзу надали призи для лотереї.

Важливою складовою вечора cтав аукціон творів сучасного українського мистецтва, куратором якого виступив галерист Павло Гудімов, який зібрав для аукціону твори трьох поколінь художників. Результати аукціону підтвердили зацікавлення благодійників роботами як знаних митців (Сергій Якутович, Олександр Бабак, Павло Маков, Ігор Янович та інші), так і молодих художників (Ольга Ланько, Володимир Стецькович, Альбіна Ялоза).
Вишукану інтонаційну атмосферу вечора створили виступи Олега Скрипки та концерт камерного оркестру New Era Orchestra, який відбувся за підтримки холдингу КМ Сore та компанії ВАВІЛОН.


Спільнота Могилянки щиро вдячна всім, хто вже підтримав проект РЕСТАВРАЦІЯ!

 


НаУКМА 2011 - 2017

Останні новини

15 травня, 2018
     Вперше за більш ніж 20 років...
23 листопада, 2017
 

Понад 100 років, з часу...

12 липня, 2017

Робота по реставрації Староакадемічного (Мазепиного)...

Ми на Facebook